R E K L A M A
  Strona główna - Aktualności - Budownictwo i izolacje
Szukaj  


 
Polska nie wdrożyła ESD - Budownictwo i izolacja- 30-01-2009

W czwartek 29 stycznia 2009 roku, Komisja Europejska skierowała uzasadnioną opinię do dwudziestu państw członkowskich, które nie wdrożyły do tej pory Dyrektywy ESD (Energy Services Directive).

Pomimo wezwania – w lipcu 2008 roku - do usunięcia uchybień nadal 20 krajów, w tym Polska, nie poinformowały o zaawansowaniu prac legislacyjnych wdrażających do krajowego prawodawstwa zapisów tej Dyrektywy.

Komisja Europejska wszczęła drugi etap postępowania w sprawie naruszenia przepisów unijnych przeciwko Belgii, Bułgarii, Cyprowi, Czechom, Finlandii, Niemcom, Grecji, Węgrom, Irlandii, Łotwie, Litwie, Luksemburgowi, Holandii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Słowenii, Słowacji, Szwecji i Wielkiej Brytanii.

Więcej o Dyrektywie ESD

 


 

<< powrót




Jak wygłuszyć
mieszkanie?


Zobacz: formularz do zadawania pytań oraz pełne archiwum odpowiedzi ekspertów MIWO
  
Najczęściej zadawane: Jaka powinna by grubość izolacji ścian zewnętrznych? Jak wyciszyć ścianę od głośnego sąsiada? Jak zabezpieczyć poddasze przed
 



Jeżeli chcesz wiedzieć co się dzieje na rynku materiałów izolacyjnych wpisz swój e-mail i zapisz się na listę subskrypcyjną.
 
|  





   Patronat medialny serwisu i współpraca:  
 
 
 
 
©MIWO 2000-2007 | Polityka prywatności | Mapa strony | Redakcja serwisu | Stowarzyszenie MIWO